0532 545 72 64 info@trakyakapi..com

BFT SCUDO Mantar Bariyer

Bariyer Sistemleri BFT

BFT SCUDO Mantar Bariyer

Posted By meyraca

BFT Scudo mantar bariyer, sabit tip bir dubadır. Kontrollü geçiş alanlarının maliyetini düşürme niteliği ile öne çıkar. Güçlü bir görünüme sahip ürün aynı zamanda şıktır.

EASY mantar bariyerler, basit montajı ile geniş alanlarda kullanılmaktadır. Geçiş alanının dışında kalan kısımlar için de EASY bariyerlerin maliyetini düşürmek için BFT Scudo mantar bariyerler kullanılır.

Artan araç sayısının yaşamı olumsuz etkilememesi için bazı çözümler üretilmektedir. Yollarda yoğun trafiğin akabilmesi için alınan önlemler, otopark ve garajlarda geliştirilen yöntem ve sistemler bu çözümler arasındadır. Geçişlerin denetimli olduğu meydanlarda, caddelerde, sokaklarda, garaj ile otopark girişlerinde ve yayalaştırılan yollarda BFT Scudo mantar bariyerlerden yararlanılmaktadır.

Mantar bariyerlerin mekanizması, genel olarak, zemin altına yerleştirilen bir hazneye girebilen ve zemin üzerine çıkabilen teknik bir yapı şeklinde tarif edilebilir. Güçlü, işlevsel ve estetik bu yapılar kentleşmenin getirdiği sistemler olarak yaşam alanlarımıza girmiş, pratik ve konforlu kullanımları ile kabul görmüşlerdir.

Bariyerlerin saldırı, eylem, patlama gibi tehlikelere karşı sadece güvenlik önlemi olarak kullanıldığı çeşidi de mevcuttur. Anti terör bariyer olarak bilinen bu sistemler, araçlı suikast eylemlerine karşın birebirdir.

Otomatik mantar bariyerler araç trafiğini düzenlemek amacıyla, elektrik kablolama gerektirmeyen sabit mantar bariyerler yerleşim yerleri ile yaya alanlarını belli etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri hizmetleri yardımı, fiyat teklifi sunumu ve teknik destek için 0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Tagged , , , , , , ,

Written by meyraca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çözüm Ortaklarımız : Nice Türkiye | Bft Türkiye | Faac Motor | Geniuss

Theme: by Efsa Web.