0532 545 72 64 info@trakyakapi..com

BFT PRIVEE Mantar Bariyer Seti

BFT BFT KIT Ürünler

BFT PRIVEE Mantar Bariyer Seti

Posted By meyraca

BFT PRIVEE mantar bariyer seti, 16 m’ye kadar olan açık alanlar için kullanıma uygun olan, daha çok araç trafiğine kapatılan yerler ile bina önü otopark alanları için tercih edilen, -20°C +60°C sıcaklıkları arasında çalışabilen, yoğun kullanıma uyumlu dubanın set satışıdır.

PRIVEE ON DISSUAS PS., PRIVEE OFF DISSUAS P., PRV CHN 10 MT (veya 16 MT) zincir, CELLULA A 130 emniyet fotoseli, B LTA 230 V antenli flaşör, MITTO B RCN 4 kanal kumanda, metal kütle dedektörü çift yönlü D 220, metal kütle dedektörü soketi BFT PRIVEE mantar bariyer setinin içeriğinde yer alan ürünlerdir.

Geçişlerin denetimli olduğu ya da araçlara kapalı olduğu sokak, cadde, meydan, kaldırım, bina önü, garaj ve otoparklarda kullanılan bariyer sistemlerinde otomatik, yarı otomatik, sabit gibi seçenekler mevcuttur. Kullanılan yere ve kullanım amacına göre kollu bariyer, mantar bariyer, anti terör bariyer gibi türlerden biri tercih edilir.

BFT PRIVEE mantar bariyer setlerinin dışında BFT EASY mantar bariyerin de set satışı vardır. Ürün setleri, her bütçeye uygun fiyatları daha da indirmekte ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kullanıcılar, hem motora hem de motorun bağlantı aparatlarına kolaylıkla ulaşmakta aynı zamanda orijinal ürünleri set dahilinde bulmaktadırlar.

0 (212) 451 20 35 numarasından bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fiyat teklifi ve teknik destek de isteyebilirsiniz.

Tagged , , , , , ,

Written by meyraca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çözüm Ortaklarımız : Nice Türkiye | Bft Türkiye | Faac Motor | Geniuss

Theme: by Efsa Web.